НАЗАД

Шановний користувач!

Ви стали учасником бонусної програми.

Ви можете продовжувати накопичувати бонусні кошти, здійснюючи покупки в торговій мережі 33м2. Для реалізації бонусних коштів (часткова оплата придбаних товарів), необхідно активувати Вашу бонусну карту.

Ви можете активувати бонусну карту в торговій точці або віддалено - через інтернет.

Для активації бонусної картки в торговій точці Вам необхідно звернутися до бухгалтера, заповнити надану анкету. Після чого бухгалтер в ПО вносить всі необхідні дані для активації і активує Вашу карту.

Також Ви можете активувати бонусну карту самостійно. Для цього Вам необхідно повідомити бухгалтеру або вказати в анкеті ПІБ і телефон. Після чого бухгалтер вносить в ПО необхідні дані для здійснення реєстрації на сайті.

Для реєстрації бонусної картки Ви переходите на сайт компанії: http://33m2.net/. У правому верхньому куті обираєте опцію «Особистий кабінет». У вікні для входу в особистий кабінет натискаєте кнопку «Реєстрація».


У вікні реєстрації вводите номер картки і номер чека (Покупка повинна бути здійснена з використанням бонусної картки)


Після чого вводите логін (email), пароль і підтвердження пароля. (Ви самі придумуєте свій пароль).


У вікні для введення контактних даних Ви заповнюєте такі обов’язкові поля:
1 Стать (Чоловіча, Жіноча);
2 ПІБ; приклад: Гончаренко Іван Петрович
3 Телефон;
4. Місце проживання;
5. Поставити «галочку» згоди.


Після внесення всіх даних натискаєте кнопку «Продовжити».


Отримуєте лист на свою поштову скриньку, переходите по посиланню.


Реєстрація закінчена, заходьте в особистий кабінет використовуючи
Логін: Ваш емейл
Пароль: Ваш пароль


Якщо введення здійснений правильно, то відкривається Ваш особистий кабінет. В якому Ви можете вводити додаткову інформацію, перевіряти бонусні кошти.


У разі виявлення невідповідностей Вам потрібно буде відредагувати свої дані, в особистому кабінеті.Якщо при реєстрації виникли проблеми, то Ви можете надіслати лист в службу підтримки support@33m2.net з описом проблеми.

Також Ви можете відкрити форму «Зворотній зв'язок».


У формі Ви вводите:
1. Ваше ім'я;
2. E-mail;
3. Тему листа;
4. Опис виниклої проблеми;
5. Код з зображення.
Шановний клієнт!

Ви можете перереєструвати свою дисконтну карту в бонусну карту в торговій точці або віддалено - через інтернет.

Для перереєстрації дисконтної карти в торговій точці Вам необхідно звернутися до бухгалтера, заповнити надану анкету. Після чого бухгалтер в ПО вносить всі необхідні дані для перереєстрації.

Також Ви можете перереєструвати дисконтну карту самостійно. Процедура перереєстрації ідентична, реєстрації нової бонусної картки.

Вам необхідно зробити покупку використовуючи свою дисконтну карту і пройти процедуру перереєстрації описану раніше. Для реєстрації використовуйте номер дисконтної картки і номер чека.
НАЗАД